Przejdź do treści

Autoryzowany Serwis MOTRIO Reno-Car

Autoryzowany Serwis MOTRIO Reno-Car BANER 1

Reno-Car Wynajem Pojazdów

Autoryzowany Serwis MOTRIO Reno-Car MAŁE logo RENO-CAR

Reno-Car Wynajem pojazdów krótkoterminowy

Wynajmij auto do 30 dni. Rozliczamy się za każdą dobę. Otrzymujesz auto sprawne, zatankowane i nie przejmujesz się limitem kilometrów. Nie musisz pamiętać o oponach, serwisie czy OC. W razie awarii przysługuje Ci auto zastępcze.

Reno-Car Wynajem pojazdów długoterminowy

Wynajem auta powyżej 30 dni. Możesz zmienić długość najmu w trakcie jego trwania. Stawki za wynajem są korzystniejsze niż w wynajmie krótkoterminowym. Limit kilometrów jest dopasowany do Twoich potrzeb!  Serwis, opony i OC jest po naszej stronie!

Auto z OC sprawcy wypadku

Jeśli Twój pojazd został uszkodzony w wyniku zdarzenia drogowego z winy innego kierowcy masz prawo wynająć auto na czas naprawy na koszt OC sprawcy! 

Zdecydowany? Skontaktuj się z nami już dziś!

Flota Reno-Car

Cennik Reno-Car

Reno-Car Wynajem - Warunki

  • Aktualne prawo jazdy i dowód osobisty
  • Minimum 21 lat i prawo jazdy od co najmniej 2 lat
  • Każdy najem obarczony jest kaucją zwrotną którą musisz wpłacić przed rozpoczęciem umowy
  •  Otrzymujesz auto sprawne i zatankowane, zwracasz auto w takim samym stanie
  • Znamy każdą część naszego auta. W przypadku ingerencji zostaniesz obciążony kosztami wymiany.
  • W razie wątpliwości pamiętaj że możesz na Nas liczyć i każdą sprawę możemy uzgodnić indywidualnie według Twoich potrzeb
Autoryzowany Serwis MOTRIO Reno-Car MAŁE logo RENO-CAR
Autoryzowany Serwis MOTRIO Reno-Car WYNAJEM pojazdów

Reno-Car Wynajem auta z OC sprawcy

Jeżeli Twój samochód został uszkodzony w wyniku zdarzenia drogowego z winy innego kierowcy masz prawo wynająć samochód na czas naprawy na koszt OC sprawcy.
W tym celu musisz udać się do firmy ubezpieczeniowej sprawcy, przedstawić na piśmie oświadczenie, że uszkodzony samochód był niezbędny do wykonywania działalności gospodarczej lub pracy. Pismo takie powinno zostać potwierdzone przez towarzystwo ubezpieczeniowe pieczątką wraz z datą. Do pisma należy dołączyć ksero dokumentów dotyczących działalności gospodarczej (wpis do ewidencji, NIP, REGON).
Ubezpieczyciel sprawcy wypadku będzie zobowiązany do pokrycia kosztów wynajmu samochodu zastępczego pod warunkiem, że będzie to samochód takiej samej lub niższej klasy niż uszkodzony pojazd. Zgodnie z przepisami prawa (Kodeks cywilny art. 361, 363 i 415 Rozporządzenie Ministra Finansów z dn. 24.03.2000 r. DU nr 26 poz. 310 w sprawie OC) ubezpieczyciel w zakresie OC zobowiązany jest zaspokoić roszczenia poszkodowanego w takim stopniu, aby nie odczuwał żadnych strat związanych z zaistnieniem szkody. Pokrycie kosztów naprawy uszkodzonego samochodu oraz wypożyczenia samochodu zastępczego to jedynie podstawowe roszczenia, które można zgłosić

Autoryzowany Serwis MOTRIO Reno-Car OC Reno-Car Wynajem pojazdów

Kontakt

Formularz kontaktowy